Domů Příběhy pacientů

Oceňuji klid, jakým jste o mě pečovali

Jednou k večeru, ve 33. týdnu těhotenství, mě začalo píchat vpravo pod žebry. Bolest ani po hodině nepřestala, proto jsem jela na pohotovost do kladenské nemocnice, kde mě ihned vzali na sál a provedli mi císařský řez.

Přečtěte si více

Pohádka se šťastným koncem

Jsem „silný ročník 70”, kromě čtyř porodů jsem nikdy nebyla v nemocnici. Ale co čert nechtěl, v děloze mi velmi rychle narostl velký myom a byla nutná operace. Mávnutím proutku jsem se 11. ledna 2023 ocitla s vidinou laparoskopické operace v pohádkovém hradu u Apolináře s výhledem na kočičí rodinku v zahradě. Tak uklidňující!

Přečtěte si více

Druhá šance na život

Mé jméno je Ivana Neuvirthová (Dědičová), je mi 60 let a díky skvělým lékařům a sestřičkám z onkogynekologického centra u Apolináře jsem dostala druhou šanci na život.

Přečtěte si více

Hlavní je v sobě najít sílu a nevzdat to

Zpěvačka Radka Fišarová hovoří o svém úspěšném boji s rakovinou děložního čípku. Video vzniklo jako součást osvětových aktivit Nadačního fondu Hippokrates.

Podívejte se

Klobouk dolů před všemi zdravotníky u Apolináře

Paní Kateřina sdílí své zkušenosti s léčbou rakoviny vaječníku. Video vzniklo jako součást osvětových aktivit Nadačního fondu Hippokrates.

PODÍVEJTE SE

Měla jsem štěstí, že jsem mohla vstoupit do klinické studie

Paní Eva popisuje své zkušenosti s rakovinou vaječníků a s léčbou v rámci klinické studie. Video vzniklo jako součást osvětových aktivit Nadačního fondu Hippokrates.

PODÍVEJTE SE

Všichni dělali vše pro to, abych se cítila lépe

Paní Ivana vypráví svůj příběh – vyléčila se z rakoviny vaječníku. Video vzniklo jako součást osvětových aktivit Nadačního fondu Hippokrates.

PODÍVEJTE SE

Psychologickou podporu jsme využili rádi

Manžele Schrutovi sdílejí zkušenosti s odbornou psychologickou podporou u Apolináře. Video vzniklo jako součást osvětových aktivit Nadačního fondu Hippokrates.

PODÍVEJTE SE