Domů Reference Vyzdvihuji skvěle zvládnutou léčbu bolesti a informační letáky

Vyzdvihuji skvěle zvládnutou léčbu bolesti a informační letáky

V prosinci 2023 jsem byla hospitalizována na vaší klinice z důvodu laparoskopického výkonu. Chtěla bych vyjádřit poděkování za péči, která se mi na vašich oddělení dostala. Děkuji sestřičkám z oddělení G4, které mi vše vysvětlily a svým laskavým humorem nám pomohly překlenout noc. Děkuji všem odborníkům na operačním sále. Všichni z nich se mi osobně představili a veškeré, pro pacienta nepříjemné zákroky (cévkování), provedly až po celkové anestezii. V neposlední řadě děkuji oddělení JIP G5, kde se o nás sestřičky pečlivě a ochotně staraly od příjmu až po propuštění. I v noci nás sestřička pravidelně obcházela, aby se zeptala, zda nemáme bolesti a vždy ihned řešila alarmy našich fyziologických funkcí.

Vyzdvihuji skvěle zvládnutou léčbu bolesti a informační letáky, které jsme obdržely při propuštění. Pomohly s osvěžením informací, které nám byly předány při propuštění a které jsem za pár minut zapomněla. Možnost vše si přečíst v klidu domova je k nezaplacení.

Všem ještě jednou děkuji za lidský a zároveň profesionální přístup, který dopomohl k mému uzdravení a k celkové psychické pohodě. Jsem zdravotní sestra a vím, jak je někdy náročné a psychicky vyčerpávající odvést dobrou práci a na vašem oddělení se to všem podařilo na výbornou.

Prosím, vyjádřete všem za mě poděkování a vděčnost.

Mgr. Lucie Ševčíková