Domů Reference Oceňuji laskavý, profesionální a hlavně lidský přístup

Oceňuji laskavý, profesionální a hlavně lidský přístup

Milý pane profesore Máro,

moc ráda bych tímto poděkovala všem, kterým jsem prošla pod rukama během přípravy na operaci, při které mi byly v říjnu 2023 odstraněny myomy. Děkuji všem, kteří jste mě pečlivě a dlouho operovali a také ostatním, kteří o mě pečovali na JIP i následně na pooperačním oddělení G4. Velmi oceňuji laskavý, profesionální a hlavně lidský přístup.

Příprava na operaci pro mě byla poměrně dlouhým procesem, který byl náročný asi hlavně psychicky. Sestřičky, lékaři i všichni ostatní mě během něho podpořili. Těsně před výkonem jsem již strach neměla, atmosféra na operačním sále (dokud jsem ji mohla vnímat) byla absolutně skvělá, klidná, přátelská. Cítila jsem se v bezpečí.

Velmi mi pomohlo vědomí, že zákrok budete provádět právě vy. Byli jsme tak domluvení a věřila jsem Vám, ale vidět Vás na vlastní oči bylo přeci jenom uklidňující. Vím, že tam byli ještě další lékaři, jejichž jména jsem si nezapamatovala. Velmi děkuji Vám všem.

Oceňuji, že jste se pokusili myomy odstranit laparoskopicky a děkuji, že jste se nakonec rozhodli provést řez a odstranit všechny myomy, o kterých jsem ani neměla tušení. Musel to být pro Vás všechny náročný výkon. A když uvážím, kolik operací provádíte jako na běžícím páse a stále dokola, hluboce před Vámi všemi smekám. Žasnu nad tím, jak úžasní jste 🙂

Na JIP byla také naprosto perfektní péče a vděčím sestřičkám za to, jak mě daly brzy do kupy.  Děkuji zejména paní Pavlíně Paličkové, která mě jako anděl provázela při probouzení po operaci a v sobotu zase vypravovala na převoz na G4. Její vlídnost, optimismus a obětavost mi byly velkou psychickou oporou. Milým detailem byly cedulky se jmény doplněné obrázky květin. Svojí jsem si na památku vyfotila 🙂

Ze srdce děkuji všem, že jsem se i ve stavu bezmoci a absolutní zranitelnosti cítila v bezpečí a opečovávaná.

Cítím hlubokou vděčnost a rádi s manželem podpoříme vaši kliniku.

Klára John