Domů Reference Byla jsem velice mile překvapena, jak oddělení funguje, jaká je všude čistota, personál je ochotný, trpělivý a profesionální.

Byla jsem velice mile překvapena, jak oddělení funguje, jaká je všude čistota, personál je ochotný, trpělivý a profesionální.

Vážený pane profesore,

Nebývá u nás v zemi zvykem, aby někdo komentoval nebo oceňoval věci, které fungují nebo se kterými byl spokojen. Mně to ale nedá, a musím vyslovit obrovskou pochvalu paní doktorce Klímové a Mikešové, oddělení G5 a následně CELÉMU laparoskopickému týmu, který mě 15.3.2023 operoval – především paní doktorka Kristýna Hlinecká, pan docent Michael Fanta a v neposlední řadě lékařka na ARO, Jana Kubátová.

Byla jsem velice mile překvapena, jak oddělení funguje, jaká je všude čistota, personál je ochotný, trpělivý a profesionální. Nikdy nedali najevo nervozitu, únavu nebo časovou tíseň. Nemám mnoho zkušeností z jiných nemocnic, ale ty, které mám, nebyly nijak pozitivní. U vás v nemocnici jsem se cítila velice komfortně a s tou nejlepší péčí. Ještě jednou všem Vašim zaměstnancům děkuji za dokonalou péči a přístup. Můžete být na své zaměstnance pyšný.

Přeji Vám a celé nemocnici mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

S pozdravem

L.H.