Domů Reference Bez včasného zásahu lékařů by můj porod nedopadl dobře

Bez včasného zásahu lékařů by můj porod nedopadl dobře

Vážený pane přednosto,

dovoluji si touto cestou poděkovat zdravotnickému týmu Kliniky gynekologie, porodnictví a neonatologie 1. LF UK a VFN v Praze „U Apolináře“, který v srpnu 2023 přivedl na svět našeho syna Tomáška a po porodu se o mě i o něj staral. Děkuji lékařům, zdravotním sestrám, porodním asistentkám a fyzioterapeutkám z porodního sálu (PS 1), z jednotky intenzivní péče i z oddělení šestinedělí za jejich precizní individuální péči a za profesionální, a také velmi laskavý přístup.

Je to již naše druhá zkušenost s porodnicí U Apolináře – v prosinci 2019 se zde narodil náš první syn Jakub. Obě děti přivedli lékaři na svět císařským řezem z důvodu nepostupujícího porodu. U druhého porodu si miminko při kontrakcích na monitoru nevedlo dobře, lékaři okamžitě zareagovali a nakonec skutečně po vyjmutí miminka potvrdili komplikaci s pupečníkem.

Uvědomuji si, že oba mé nepostupující porody by bez správného rozhodnutí lékařů a bez provedení císařského řezu měly úplně jiný průběh. Budeme vám vždy vděčni za narození našich dětí.

Děkujeme.

Ivana Jedličková s rodinou