Domů Pacientské centrum

PACIENTSKÉ CENTRUM – Onkologie

Koordinátor: Ing. Veronika Cibulová (hippokrates@veronikacibulova.cz)

Pacientské centrum poskytuje informační servis pro onkologické pacientky i jejich rodinné příslušníky, každou středu od 8:30 do 15:30 v přízemí kliniky u Apolináře.

K dispozici jsou edukační materiály, ale hlavně školený personál, který nabízí pochopení, potřebnou podporu a empatii s touto životní situací. Na veškeré dotazy rády odpoví zdravotní sestry, ale i již vyléčené onkologické pacientky, a to vše v příjemném, nově zrekonstruovaném prostředí knihovny.

PACIENTSKÉ CENTRUM – Porodnice / neonatologie

Koordinátor: Ing. Veronika Cibulová (hippokrates@veronikacibulova.cz)

Pacientské centrum nabízí informační servis pro všechny těhotné, maminky po porodu i maminky, které jsou hospitalizované s rizikovým těhotenstvím. Velmi vítáme také maminky, které porodily děťátko s nízkou porodní váhou a dojíždí za ním do porodnice, a rodinné příslušníky. Centrum můžete navštívit každou středu od 8:30 do 15:30 v přízemí kliniky u Apolináře.

K dispozici je řada informačních materiálů, a především školený personál, který rád zodpoví na vaše otázky. Přítomny jsou rovněž zástupkyně neziskové organizace Nedoklubko, věnující se tématice předčasně narozených dětí, a to vše v příjemném, nově zrekonstruovaném prostředí knihovny.