Domů Reference Nemocnicím nedůvěřuji, ale u vás to bylo všechno jinak!

Nemocnicím nedůvěřuji, ale u vás to bylo všechno jinak!

Vážený pane profesore Cibulo,

velmi ráda bych touto cestou vyjádřila své upřímné a velké poděkování za péči na vaší Gynekologicko-porodnické klinice a jmenovitě především pak panu doktorovi Lukáši Dostálkovi. Za jeho skvělou péči, ochotu a včasnou diagnostiku mého onemocnění a následné vyléčení. Budu mu vždy vděčná. Vzhledem k tomu, že jsem neslyšící a komunikuji znakovým jazykem a pro mé okolí je často velmi těžké se se mnou dorozumět, pan doktor Dostálek se mnou komunikoval velmi vstřícně a empaticky přes e-mail, dodával mi potřebnou sílu.

Mé první setkání s doktorem Dostálkem proběhlo na soukromé gynekologické klinice GYNMEDICO, kam se mi podařilo objednat na expertní kolposkopii. Po vyšetření mě hned objednal na konizaci k vám na kliniku U Apolináře a vzhledem k mému hendikepu mi dal pro další komunikaci svou e-mailovou adresu. Jsem agorafobik a mám hrozný strach z cizího prostředí, nejinak tomu bylo i při mém příchodu na příjem k výkonu k vám. Setkala jsem se však s velmi milými sestřičkami, které byly velmi empatické a chápaly moje potíže. Dokonce bylo možné, aby se mnou byl až do mého propuštění můj přítel a to mi moc pomohlo a velmi si toho cením. Byla mi diagnostikována rakovina děložního čípku a absolvovala jsem i další větší operaci na vašem pracovišti. Dokonce bylo možné, aby se mnou byl až do mého propuštění můj přítel a to mi moc pomohlo a velmi si toho cením.

Léčbu mám již úspěšně za sebou, nikdy nezapomenu na skvělou péči celého vašeho týmu a vždy budete v mých vzpomínkách. Nemocnicím jsem na základě několika špatných zkušeností nedůvěřovala, ale u vás je to úplně jinak.

Ráda bych také zmínila nádherné prostředí vaší kliniky, včetně zahrady. Po operaci to bylo mé nejoblíbenější místo a velmi mě potěšila přítomnost kočiček, které mi dělaly na zahradě vždy společnost a to mě velmi uklidňovalo.

Kdybych mohla jednu věc do budoucna doporučit, tak by to byla možnost komunikace přes e-mail pro všechny neslyšící pacientky místo komunikace telefonické, velmi byste nám tím vše usnadnili.

Ještě jednou moc děkuji a přeji všem doktorům i sestřičkám hlavně hodně štěstí a pevné zdraví.

S úctou a láskou,

I. P.